RMC060324K1%N
MFR.Part #
RMC060324K1%N
JLCPCB Part #
C325635
Description
-55℃~+155℃ 100mW 24kΩ 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS