RMC060320.51%N
MFR.Part #
RMC060320.51%N
JLCPCB Part #
C269373
Description
100mW 20.5Ω 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS