RMC06031.69K1%N
MFR.Part #
RMC06031.69K1%N
JLCPCB Part #
C269471
Description
-55℃~+155℃ 1.69kΩ 100mW 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS