RMC06031.2K5%N
MFR.Part #
RMC06031.2K5%N
JLCPCB Part #
C269681
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 100mW 50V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS