RMC06031.1K1%N
MFR.Part #
RMC06031.1K1%N
JLCPCB Part #
C269415
Description
-55℃~+155℃ 1.1kΩ 100mW 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS