RMC0603130K1%N
MFR.Part #
RMC0603130K1%N
JLCPCB Part #
C325759
Description
-55℃~+155℃ 100mW 130kΩ 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS