RMC06031101%N
MFR.Part #
RMC06031101%N
JLCPCB Part #
C269451
Description
-55℃~+155℃ 100mW 110Ω 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS