RMC060310.2K1%N
MFR.Part #
RMC060310.2K1%N
JLCPCB Part #
C269897
Description
-55℃~+155℃ 10.2kΩ 100mW 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS