RMC060310M5%N
MFR.Part #
RMC060310M5%N
JLCPCB Part #
C325644
Description
-55℃~+155℃ 100mW 10MΩ 50V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS