RMC06031001%N
Extended
Manufacturer
TyoHM
MFR.Part #
RMC06031001%N
JLCPCB Part #
C269700
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 100Ω 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS