RMC0402750K1%N
MFR.Part #
RMC0402750K1%N
JLCPCB Part #
C325565
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 750kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS