RMC04026.81%N
MFR.Part #
RMC04026.81%N
JLCPCB Part #
C269884
Description
-55℃~+155℃ 50V 6.8Ω 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±400ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS