RMC0402560K1%N
MFR.Part #
RMC0402560K1%N
JLCPCB Part #
C325569
Description
-55℃~+155℃ 50V 560kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS