RMC040254.9K1%N
MFR.Part #
RMC040254.9K1%N
JLCPCB Part #
C325570
Description
-55℃~+155℃ 50V 54.9kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS