RMC04024K7JN
MFR.Part #
RMC04024K7JN
JLCPCB Part #
C269679
Description
-55℃~+155℃ 4.7kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS