RMC040249.91%N
MFR.Part #
RMC040249.91%N
JLCPCB Part #
C325388
Description
-55℃~+155℃ 49.9Ω 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS