RMC04024701%N
MFR.Part #
RMC04024701%N
JLCPCB Part #
C325387
Description
-55℃~+155℃ 470Ω 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS