RMC04023.31%N
MFR.Part #
RMC04023.31%N
JLCPCB Part #
C269403
Description
-55℃~+155℃ 3.3Ω 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±400ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS