RMC040232.4K1%N
Extended
Manufacturer
TyoHM
MFR.Part #
RMC040232.4K1%N
JLCPCB Part #
C269910
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 32.4kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS