RMC0402300K1%N
MFR.Part #
RMC0402300K1%N
JLCPCB Part #
C269646
Description
-55℃~+155℃ 300kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS