RMC04022.2K5%N
MFR.Part #
RMC04022.2K5%N
JLCPCB Part #
C269678
Description
-55℃~+155℃ 2.2kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS