RMC04022201%N
MFR.Part #
RMC04022201%N
JLCPCB Part #
C325382
Description
-55℃~+155℃ 220Ω 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS