RMC040219.1K1%N
MFR.Part #
RMC040219.1K1%N
JLCPCB Part #
C269394
Description
19.1kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS