RMC0402150K1%N
MFR.Part #
RMC0402150K1%N
JLCPCB Part #
C325405
Description
-55℃~+155℃ 150kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS