RMC0402127K1%N
MFR.Part #
RMC0402127K1%N
JLCPCB Part #
C269393
Description
127kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS