RMC0402120K1%N
MFR.Part #
RMC0402120K1%N
JLCPCB Part #
C325558
Description
-55℃~+155℃ 120kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS