NKNP2W0R047GT52B1
Extended
Manufacturer
TyoHM
MFR.Part #
NKNP2W0R047GT52B1
JLCPCB Part #
C5249493
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-55℃~+200℃ 2W 47mΩ Wirewound Resistor ±2% ±300ppm/℃ Plugin,D5xL11mm Through Hole Resistors ROHS