TSF20N65MR
MFR.Part #
TSF20N65MR
JLCPCB Part #
C382382
Package
TO-220F
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 20A 24pF 264pF 40W 480mΩ@10V 5.15nF 57nC@10V 5V 650V N-Channel TO-220F MOSFETs ROHS