TSF20N50MR
Extended
Manufacturer
Truesemi
MFR.Part #
TSF20N50MR
JLCPCB Part #
C3647144
Package
TO-220F-3
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 20A 250pF 3.7nF 300mΩ@10V 34pF 38.5W 42nC 4V@250uA 500V N-Channel TO-220F-3 MOSFETs ROHS