TSA50N20MK
MFR.Part #
TSA50N20MK
JLCPCB Part #
C718687
Package
TO-3P-3
Description
-55℃~+150℃ 038Ω@10V 1 N-channel 200V 280pF 2V 3.538nF 34W 50A TO-3P-3 MOSFETs ROHS