TSA50N20M
Extended
Manufacturer
Truesemi
MFR.Part #
TSA50N20M
JLCPCB Part #
C3647138
Package
TO-3P
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 200V 244nC@10V 280pF 300W 4.01nF@25V 437pF 46mΩ@10V 4V@250uA 50A N-Channel TO-3P MOSFETs ROHS