TSA18N50MR
Extended
Manufacturer
Truesemi
MFR.Part #
TSA18N50MR
JLCPCB Part #
C396660
Package
TO-3P-3
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 18A 2.4nF 235W 310mΩ@10V 34pF 42nC 4V 500V N-Channel TO-3P-3 MOSFETs ROHS