TSA100N20M
Extended
Manufacturer
Truesemi
MFR.Part #
TSA100N20M
JLCPCB Part #
C2829039
Package
TO-3P-3
Description
-55℃~+150℃ 100A 123nC 200V 25mΩ@10V 500W 5V 6.904nF 67pF N-Channel TO-3P-3 MOSFETs ROHS