VPP24-1250
Extended
Manufacturer
Triad Magnetics
MFR.Part #
VPP24-1250
JLCPCB Part #
C17223865
Package
Plugin-8P,66.7x55.6mm
Description
1.25A、2.5A 115V、230V 12V、24V 2 2 4kV Plugin-8P,66.7x55.6mm Power Transformers ROHS