XP234N0801TR-G
Extended
Manufacturer
Torex Semicon
MFR.Part #
XP234N0801TR-G
JLCPCB Part #
C6012979
Package
SOT-23
Description
-40℃~+150℃ 1 N-channel 1.32nC@10V 290mΩ@10V 30V 400mW 64pF 800mA 8pF 900mV SOT-23 MOSFETs ROHS