XD9260A29CER-Q
MFR.Part #
XD9260A29CER-Q
JLCPCB Part #
C2472666
Description
-40℃~+105℃@(TA) 1 1.2MHz 1.5A 2.7V~5.5V 2.9V Buck Buck Built-in Fixed Yes USPC-6(1.8x2) DC-DC Converters ROHS