XC9282B12E0R-G
MFR.Part #
XC9282B12E0R-G
JLCPCB Part #
C2595114
Package
WLP-5(1x0.9)
Description
-40℃~+105℃@(TA) 1 1.2V 2.5V~5.5V 600mA 6MHz Buck Buck Built-in Fixed Yes WLP-5(1x0.9) DC-DC Converters ROHS