XC9282A27E0R-G
MFR.Part #
XC9282A27E0R-G
JLCPCB Part #
C2469459
Description
-40℃~+105℃@(TA) 1 2.5V~5.5V 2.7V 600mA 6MHz Buck Buck Built-in Fixed Yes WLP-5-06(0.88x0.96) DC-DC Converters ROHS