XC9281B25E0R-G
MFR.Part #
XC9281B25E0R-G
JLCPCB Part #
C2468837
Description
-40℃~+105℃ 1 2.5V~5.5V 4MHz Buck Buck Yes WLP-5-06(0.88x0.96) DC-DC Converters ROHS