XC9281A17E0R-G
MFR.Part #
XC9281A17E0R-G
JLCPCB Part #
C2468877
Description
-40℃~+105℃@(TA) 1 1.7V 2.5V~5.5V 600mA 6MHz Buck Buck Built-in Fixed Yes WLP-5-06(0.88x0.96) DC-DC Converters ROHS