XC9265D31BMR-G
MFR.Part #
XC9265D31BMR-G
JLCPCB Part #
C2472474
Package
SOT-25-5
Description
-40℃~+85℃@(TA) 1 2V~6V 3.1V 50mA Buck Buck Built-in Fixed Yes SOT-25-5 DC-DC Converters ROHS