XC9265C34B4R-G
MFR.Part #
XC9265C34B4R-G
JLCPCB Part #
C2469758
Package
USPEL-6(1.8x2)
Description
-40℃~+85℃@(TA) 1 200mA 2V~6V 3.4V Buck Buck Built-in Fixed Yes USPEL-6(1.8x2) DC-DC Converters ROHS