XC9265C11BMR-G
MFR.Part #
XC9265C11BMR-G
JLCPCB Part #
C2471264
Package
SOT-25-5
Description
-40℃~+85℃@(TA) 1 1.1V 200mA 2V~6V Buck Buck Built-in Fixed Yes SOT-25-5 DC-DC Converters ROHS