XC9265B36B4R-G
MFR.Part #
XC9265B36B4R-G
JLCPCB Part #
C2471312
Package
USPEL-6(1.8x2)
Description
-40℃~+85℃@(TA) 1 2V~6V 3.6V 50mA Buck Buck Built-in Fixed Yes USPEL-6(1.8x2) DC-DC Converters ROHS