XC9262A12C1R-G
MFR.Part #
XC9262A12C1R-G
JLCPCB Part #
C2474744
Package
XFLGA-8
Description
-40℃~+105℃@(TA) 1 1.2MHz 1.2V 1.5A 2.7V~5.5V Buck Buck Built-in Fixed Yes XFLGA-8 DC-DC Converters ROHS