XC9259B32C1R-G
MFR.Part #
XC9259B32C1R-G
JLCPCB Part #
C2474206
Package
XFLGA-8
Description
-40℃~+105℃@(TA) 1 1.2MHz 1A 2.5V~5.5V 3.2V Buck Buck Built-in Fixed Yes XFLGA-8 DC-DC Converters ROHS