XC9259A22E1R-G
MFR.Part #
XC9259A22E1R-G
JLCPCB Part #
C2475103
Package
XFLGA-8
Description
-40℃~+105℃@(TA) 1 1A 2.2V 2.5V~5.5V 6MHz Buck Buck Built-in Fixed Yes XFLGA-8 DC-DC Converters ROHS