XC9259A19C1R-G
MFR.Part #
XC9259A19C1R-G
JLCPCB Part #
C2472565
Description
-40℃~+105℃@(TA) 1 1.2MHz 1.9V 1A 2.5V~5.5V Buck Buck Built-in Fixed Yes XFLGA-8 DC-DC Converters ROHS