XC9257B22EER-G
MFR.Part #
XC9257B22EER-G
JLCPCB Part #
C2477829
Package
USPC-6(1.8x2)
Description
-40℃~+105℃@(TA) 1 1A 2.2V 2.5V~5.5V 6MHz Buck Buck Built-in Fixed Yes USPC-6(1.8x2) DC-DC Converters ROHS