XC9257B11EER-G
Extended
Manufacturer
Torex Semicon
MFR.Part #
XC9257B11EER-G
JLCPCB Part #
C2471824
Package
USPC-6(1.8x2)
Description
-40℃~+105℃@(TA) 1 1.1V 1A 2.5V~5.5V 6MHz Buck Buck Built-in Fixed Yes USPC-6(1.8x2) DC-DC Converters ROHS